Elektrokolo e-totem Na1.cz

Na1.cz - autorizovaný prodejce elektrokol e-totem®Výrobce elektrokol Totem neusíná na růžích, ale neustále vyvíjí a testuje možné varianty a inovace svých výrobků a komponentů. Důkazem toho bude představení nových elektrických kol na letošním světovém veletrhu.
V roce tak bude svými elektrokoly pokrývat celý segment trhu.
V současné době už je i tak nabídka elektrokol tohoto výrobce poměrně široká. Posuďte sami. Na obrázcích je kompletní sortiment modelové řady elektrokol e-totem 2012.
Staňte se spokojenými uživately elektrokol e-totem® zakoupenými v e-shopu Eko.Na1.cz

Důvodů proč zakoupit právě elektrokolo Totem je mnoho. Stačí si vybrat z široké nabídky. Ta zahrnuje jak městská elektrokola, trekongová elektrokola, tak i horská kola a stylové skládačky dodávané bez pohonu i s pohonem elektromotoru.
Vybírat lze elektrokola Totem podle tvaru a velikosti rámu, kapacity a typu baterie, výbavy i sportovnějšího charakteru některých modelů.
Při výběru elektrokola Totem můžete klást důraz na cenu i vybavenost, komfort jízdy a ovládání.
Náročné zákazníky potěší výběr značkových komponentů.
Šikovní kutilové se mohou pustit do vlastní stavby elektrokola. Pořídit lze komponenty od rámu kola až po drobnosti a doplňky typu držáku navigace nebo mobilu či motoru umožňujícímu montáž kotoučové brzdy.
Pro ty co chtějí pouze elektrifikovat své stávající kolo je v nabídce e-shopu Eko.Na1.cz několik vhodných elektrosad - kitů vhodných na přestavbu kola na elektrokolo.
O oblíbenosti elektrokol svědčí i přízeň letošního "maskota" e-totemu, zpěvačce Heidi Janků, kterou můžete potkat na stylovém elektrokole e-totem Old Sea Dog e-16 ve městě, nebo na vyjížďce do přírody na horském elektrokole Sense.
Staňte se spokojenými zákazníky a majitely elektrokola e totem. Je z čeho vybírat.

Můžete si vyzkoušet nezávazně elektrokolo e-totem. (Sjednejte si telefonicky termínu ukázky.)

Elektrokola e-totem® parametry

Elektrokola Totem

Výrobce elektrokol Totem nabízí zhruba dvanáct modelů elektrokol u kterých najdete ještě další varianty provedení.
Eko.Na1.cz e-shop v rozšířené nabídce cca 50 modelů elektrokol zahrnuje i elektrokola a kola značky e-totem® jakožto autorizovaný prodejce.

elektrokolo Blade e-totem

Totem

Všechny produkty značky e-totem® můžete zakoupit, nebo poptat v e-shopu Eko.Na1.cz kde pro lepší přehlednost nejsou vyobrazeny všechny varianty elektrokol, možného příslušenství a náhradní díly. Ty lze poptat e-mailem, telefonicky, nebo po Skype.
Pro zajímavost třeba uveďme: úsporné LED osvětlení, devítikolečko k elektrosadě s motorem vzadu, osu THUN se snímačem kroutícího momentu, držák telefonu/navigace na řidítka, širokou nabídku samotných motorů pro přední i zadní púohon. Nároční zákazníci kteří chtějí originální individuálně vybavené kolo si můžou zakoupit samostatný rám upravený pro kabeláž motoru, dovybavit vlastní vidlicí, vybraným motorem, ráfky, plášti - zkrátka postavit si elektrokolo svépomocí, nebo s pomocí prodejce na míru. (Nejčastěji toto využívají ti co mají drahé kolo a díky speciálnímu rámu a elektrosadě jej přemění na plnohodnotné elektrokolo požadovaných individuálních parametrů.)

Elektrokola Totem modely 2012

Route

Route

Voyage

Voyage

Sense

Sense

Blade

Blade

Traction

Traction

Cortina

Cortina

Corsa

Corsa

Townie

Townie

Simplex - skládací elektrokolo

Simplex

Seance

Seance
Eko.Na1.cz.

e-16 - skládací elektrokolo

e-16          skládačka složená do tašky

e-14 - skládací elektrokolo

e-14

Elektrosady umožňující montáž svépomocně na vhodná jízdní kola

Podrobný návod na montáž nosiče baterie, elektromotoru, snímače šlapání, ovládacích prvků, řídící jednotky a kabeláže v češtině je samozřejmostí.
S výběrem elektrosady Vám rádi pomůžeme. Sadu si můžete u nás nechat i odborně namontovat.
Pomocí uvedených "conversion kits" se vaše běžné kolo změní na elektrokolo.

700C/26“ přední elektromotor

700C/26“ přední elektromotor

26“ MTB zadní elektromotor

26“ MTB zadní elektromotor

26“ zadní elektromotor

26“ zadní elektromotor

20", 24“ přední elektromotor

24“ přední elektromotor

Příslušenství, doplňky

Příslušenství, doplňky, náhradní díly
Elektrická kola e-totem lze dovybavit vhodným příslušenstvím a doplňky.

Sháníte elektrokolo Totem?

Ucelenou nabídku elektrokol e-totem lze najít a objednat vhodná elektrokola prostřednictvím e-shopu. Případné dotazy k produktu Vám rádi zodpovíme. Doprava elektrokola totem je zdarma.
Veškeré náhradní díly a doplňky, které nejsou pro přehlednost v e-shopu zařazené, lze poptat e-mailem.
e-shop Na1.cz

nahoru Návrat nahoru

Předváděcí akce:

Znáte nás z předváděcích akcí které se konaly v:
Test elektrokol a ukázky elektrokol Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Vysoké Mýto, Holice, Nasavrky, Slatiňany, Chrast, Skuteč, Hrochův Týnec, Dašice, Luže, Sezemice, Býšť, Vysoké Chvojno, Opatovice nad Labem, Vysoká nad Labem, Chvojenec, Rokytno, Borohrádek, Čermná nad Orlicí, Horní Jelení, Ostřetín, Horní Ředice, Dolní Ředice, Přelouč, Kutná Hora, Kolín, Týniště nad Orlicí, Lázně Bohdaneč, Heřmanův Městec, Choceň, Chlumec nad Cidlinou, Dobruška, Opočno, Třebechovice pod Orebem, Hlinsko, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Jevíčko, Biskupice, Rychnov nad Kněžnou, Kočí, Moravská Třebová, Svitavy.

Propásli jste předváděcí akci? Nevyhovoval Vám termín v dopoledních hodinách? Navštivte e-shop Eko.Na1.cz a prohlídněte si sortiment elektrokol. Na uvedených kontaktech můžete poptat termín další předváděcí akce, nebo sjednat schůzku u Vás.

Máte firmu a chcete svým zaměstnancům ulehčit a zlevnit cestu do práce? Vyžádejte si speciální podmínky a akce pro zaměstnance Vaší firmy. Přispějte k jejich větší spokojenosti a loajalitě k zaměstnavateli.

Nejnovější modely elektrokol e-totem:

 • Elektrická tříkolka 20" e-totem nový model 2013
 • elektrokolo e-totem TRACTION 20,5" nový model 2013
 • elektrokolo e-totem CITY nový model 2013
 • elektrokolo e-totem MAGNUM 20,5" nový model 2013
 • elektrokolo CORTINA e-totem nový model 2013
 • elektrokolo e-totem SPIRIT nový model 2013
 • elektrokolo e-totem POWERFUL nový model 2013 s nejlepším hodnocením - vítěz testu MTB
 • elektrokolo e-totem MAGNUM 17,5" nový model 2013
 • elektrokolo e-totem CORSA nový model 2013
 • elektrokolo e-totem TRACTION 17,5" nový model 2013
 • Štítky:

  Baterie ¦ elektrokolo ¦ e-totem® ¦ levná ¦ autorizovaný ¦ Totem ¦ route ¦ voyage ¦ sense ¦ blade ¦ traction ¦ cortina ¦ corsa ¦ townie ¦ simplex ¦ seance ¦ přestavba ¦ elektrosady ¦ test ¦ 2012 ¦ levné ¦ baterie ¦ jak ¦ oznámení ¦ rpsn ¦ pneumatiky ¦ testy ¦ roboti ¦ hosting ¦

  nahoru Návrat nahoru

  Na1.cz - Váš obchodní partner.