Na1.cz

Vážení zákazníci,

Na1.cz je tu pro Vás s průběžně se rozšířující nabídkou služeb a produktů.
Doufáme že i v roce využijete širokou nabídku z našeho katalogu, e-shopu Na1.cz, nebo speciální akční nabídku z letáků a časopisů.



Levné elektrokolo? Jak ušetřit při koupi elektrokola?


Pro šetřílky uveďme několik typů jak ušetřit za elektrokolo nemalé finanční prostředky:

  Nekupujte levná elektrokola. Nejste tak bohatí aby jste si mohli dovolit kupovat laciné výrobky.
  Máte-li potřebu ušetřit za každou cenu, kupte si kvalitní elektrosadu. Většinou platí že nové modely jsou dražší i o několik tisíc Kč. Přitom ale loňské sady nejsou o nic horší. Nepotřebujete přeci nejnověší měřič ujetých km, ani designovou inovaci. Co je ale dobré zvážit, druh snímače šlapání. Kvalitnější a dražší snímač vám může zefektivnit šlapání i spotřebu el. proudu. Ne všechny nejnovější snímače šlapání ale ušetří energii baterie. Některé ji naopak zvýší na úkor lepšího pocitu ze šlapání a záběru elektromotoru elektrokola.
  Když už se rozhodnete pro koupi a montáž elektrosady, bylo by dobré zvážit zda k nové elektrosadě použít starší kolo. Nemůžeme to doporučit. Na druhou stranu se sadou prakticky renovujete střed kola. Obzvláště u velmi namáhaného zadního je to výhodné. (Sady se zadním pohonem.) U předního tato výhoda neni tak markantní. Přední sady se ale lépe odpojují při opravách budoucího elektrokola. Né každý je však zručný a troufne si na montáž elektrosady.




  Když už se rozhodnete pro montáž elektrosady, myslete na tuto volbu včas. Proč? U vybraných prodejců při troše komunikace můžete při zakoupení sady dohodnout montáž zadarmo! Podmínkou ale bude mimosezónní využití této služby. Takže myslete na sezónu včas. Bonusem bude úspora a elektrokolo dostanete jistě v perfektně seřízeném stavu. Jistota záruky jistě potěší. Doma se dá všelicos pokazit. Vyskratování baterky neodbornou montáží vás může stát ztrátu záruky. Najdou se ale jistě i šikulové, kteří si svoji elektrosadu zamontují s láskou a péčí sobě vlastní.
  I když je trh nasycen velkou řadou elektrokol, někdy je lepší si pořídit kolo a dovybavit vším potřebným. Jsou tak zohledněny nejlépe vaše požadavky. Když se rozhodnete pro koupi kola a elektrosady + doplňků, obraťte se se svým požadavkem na jednoho prodejce. Nemusí mít vše skladem, ale většinou je schopen všechny položky sehnat a udělat vám zajímavou cenu za komplet. Někdy prostě stačí komunikovat. A budete se divit jak široká nabídka může být.
  Dalším způsobem jak ušetřit je vybrat si z nabídky elektrokol předváděcích, nebo vystavených. U poctivého prodejce se nemusíte bát o rozpor mezi udávaným a skutečným stavem. Může te se tak dočkat slevy, která obnáší mnohdy jen kosmetické vady, jindy opotřebení po ujetí určitého počtu km. Jedinou nevýhodou je snížená záruka. Ale o tom ta sleva je. Získat například drahý model elektrokola, který by jste si jinak nemohli, nebo nechtěli koupit.
  Takto se můžete těšit ze špičkového modelu elektrokola, kde mnohdy jedinou ujmou je snížení počtu nabíjecích cyklů, nebo již zmiňované kosmetické vady jako škrábance z výstav a přepravy.
  Podstatnou úsporou je zaregistrovat se do e-shopu prodejce a zaškrtnout volbu: "chci dostávat newsletter", zpravodaj, zprávy, reklamní e-maily a podobně se nazývající informační kanály prodejce elektrokol.
  Možná se budete divit co vám všechno uniklo. Jaké výhody, kombinace zboží a sortiment o kterém jste ani nevěděli že váš prodejce elektrokol nabízí.
  Jak bylo v předchozím odstavci doporučeno, vyplatí se rozhodně být informován! Mezi oblíbené akce patří nákup kol a elektrokol pro celou rodinu, kdy obdržíte výhodnou cenu nebo vybavení.
  Další možné úspory je možné dosáhnout při koupi více elektrokol z hlediska kompatibility. Vyberete-li si dvě elektrokola, jedno pro sebe a druhé pro manželku, vyplatí se pořídit si takové elektrokolo, které má stejný držák na baterku. Dosáhnete tak toho že manželka bude mít jiný rám a jinačí výbavu kola, ale vzájemně si budete moci baterie půjčovat, když například budete chtět s kamarády vyrazit na delší trasu a manželka nebude chtít kolo momentálně používat.
  Toto je úspora i z hlediska budoucích nákladů. Ne každý používá elektrokolo stejně. V budoucnu nemusíte například kupovat hned dvě nové baterie, ale využijete jedné nové a dvou starších s různou zbytkovou kapacitou.
  Před koupí elektrokola je dobré rozhodnout se pro vhodnou voltáž. Později by už nešlo tuto hodnotu měnit vzhledem k situaci že motor je určující pro možné varianty.
  Jak je možné ještě ušetřit? Rozhodně koupí kvalitního kola. Spoléhat na pozdější reklamace se nevyplatí. Většina levných elektrokol je sice možná na obrázku stejná, lišící se jinou cenou, jenže skutečně použité komponenty můžou být právě u těch levnějších příčinou neskutečných problémů.
  Kdo by chtěl mít v náboji kola uložené kuličky bez pouzdra přímo v hliníkové slitině? Kdo by chtěl mít vyklající se řidítka u skládacího elektrokola a podobné důsletky "levnějšího nákupu"?
  Vyhledávače - porovnávače ceny. Nenechte se napálit nejvýhodnější nabídkou. Hledat ceny v porovnávačích cen je pěkné, ale ne zcela nejužitečnější. Mějte na paměti že první místa v porovnávačích a vyhledávačích jsou placenou službou. Neodrážejí proto největší úsporu, ale největší tlak na cenu. Za jakou cenu asi?
Toto je několik praktických rad jak ušetřit při koupi elektrokola nejen peníze, ale i rozčarování. Toužíte-li po tom aby vaše jízda na elektrokole byla komfortní, chcete-li si vychutnat skutečný požitek z jízdy, počítejte s investicí atakující třiceti tisícovou hranici. Moderní vzhled, výbava kvalitním snímačem šlapání a především výkonou baterií něco stojí a v budoucnu i stát bude.

Ještě nemáte elektrokolo?

Neváhejte, využijte naši nabídku a nadstandardní služby zákazníkům. Vyberte si elektrokolo v našem e-shopu, nebo si domluvte osobně schůzku.
e-shop Na1.cz

nahoru Návrat nahoru





Štítky:

Baterie ¦ elektrokolo ¦ e-totem® ¦ levná ¦ autorizovaný ¦ Totem ¦ route ¦ voyage ¦ sense ¦ blade ¦ traction ¦ cortina ¦ corsa ¦ townie ¦ simplex ¦ seance ¦ přestavba ¦ elektrosady ¦ test ¦ 2012 ¦ levné ¦ baterie ¦ jak ¦ oznámení ¦ rpsn ¦ pneumatiky ¦ testy ¦ roboti ¦ hosting ¦

nahoru Návrat nahoru

Na1.cz - Váš obchodní partner.